×
Hakkımızda
HD VISION, Astel Elektronik Ürünler Pazarlama A.Ş.ye bağlı bir grup şirketi olup, TV yayıncılığı yapan iş ortaklarına, tüm özel firmalara naklen yayın araçları ile yayın çekim hizmeti vermektedir. Türkiye'de geniş kitleleri peşinden sürükleyen 1.Lig Futbol maçları , Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları ile heyecanı durulmayan Türkiye Basketbol ve Voleybol Ligi maç yayın çekimleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Televizyon kanallarına kuşak programları, ödül törenleri, tiyatro ve konser çekimleri faaliyet alanlarımızın içindedir. HD Kalitesinde, yüksek teknik donanımlı araçlarımızla Türkiye'nin her yerinden yaptığımız yayın çekimleri, bizim en büyük referanslarımızdır.

Sizin belki de ekranda hiç görmediğiniz ama yayının size en iyi şekilde ulaşmasını sağlayan, gizli kahramanlarımız olan Teknik Ekibimiz, tecrübesi ve dinamizmi ile size en güzel görüntüyü iletebilmek adına güzel çalışmalara imza atmaktadır.

Araçlarımızın her türlü saha koşullarına dayanıklılığı, yenilenen teknolojik donanımları, deneyimli ekibinin yayıncılıktaki bilgi birikimleri ve başarı referansları, HD VISION' ın yurtiçi ve yurtdışı yayıncı kuruluşlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.